parallax background

Dobrze zaprojektowane budynki

należą się każdemu.

W naszej działalności łączymy kreatywność oraz wiedzę wyniesioną z ukończonych przez nas uczelni – Politechniki Śląskiej i Wrocławskiej, z doświadczeniem praktycznym zdobytym przy pracy w interdyscyplinarnych zespołach.

Braliśmy udział w tworzeniu wielu projektów o zróżnicowanej tematyce m.in.: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, obiektów usługowych i użyteczności publicznej (urzędy, szpitale, banki, hotele, restauracje i wiele innych).Katarzyna Midor-Kajsturaarchitekt

mgr inż. arch., absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Certyfikat Projektanta Domów Pasywnych (Pasivhaus Institut Darmstadt)

telefon: 780 170 309

Robert Woźniakarchitekt

mgr inż. arch., absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń (nr 5/SLOKK/2014)

telefon: 780 170 309Projekty tworzymy

z myślą o...

...przyszłym użytkowniku stawiając na racjonalność i spójność rozwiązań. Inspiruje nas modernizm, jego funkcjonalność oraz prostota przekazu. Naszym celem jest tworzenie lepszej przestrzeni życiowej, dlatego zawsze poszukujemy spójnej i klarownej idei najpełniej odpowiadającej wymaganiom klienta. Jesteśmy architektami pochodzącymi z Bielska-Białej i tutaj też postanowiliśmy założyć nasze biuro. Projektowanie to nasza pasja, a Bielsko-Biała, Żywiec, Katowice podstawowym obszarem działania. Wykonujemy również projekty na terenie śląska i małopolski.


Specjalizujemy się również w domach pasywnych, energooszczędnych oraz budownictwie ekologicznym i ekonomicznym, które charakteryzuje się nowoczesnością rozwiązań architektonicznych i materiałowych. W naszych projektach stosujemy racjonalne rozwiązania energooszczędne przy jak najlepszym usytuowaniu budynku na działce. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i wykonawcami instalacji dedykowanych do tego typu budynków. Posiadamy certyfikat Projektanta Domów Pasywnych nadanego przez twórców idei budownictwa pasywnego – Pasivhaus Institut Darmstadt (Niemcy).