kuchnie bielsko

meble kuchenne bielsko

 

Ekskluzywne kuchnie Bielsko-Biała

Najwyższej jakości niemieckie meble kuchenne Häcker dostępne już w Bielsku-Białej! Kuchnie Bielsko

Ekskluzywne, wykonywane na wymiar kuchnie niemieckie – Bielsko ma już swój salon jednego z najbardziej uznanych producentów mebli kuchennych na świecie.  Solidne niemieckie wykonanie, bezpłatne wsparcie architektów i technologów, 5-letnia gwarancja, szeroki zakres cen – taki jest Häcker.

Dla tych, którzy lękają się chłodnych białych frontów jak w laboratorium mamy subtelną kolorystykę frontów lakierowanych. Fronty możemy wybrać spośród ciepłych drewnianych fornirów o wyrazistych słojach lub dla odważniejszych zastosować strukturę kamienia.
Firma Häcker produkuje nowoczesne meble kuchenne (kuchnie do zabudowy), które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, trwałości i wzornictwa. Jest znana w swej branży jako gwarant solidności, niezawodności, zaangażowania i sukcesu. Nasz inteligentny system z niezależnym, jasno zdefiniowanym podziałem rastrowym i bogatym wyborem szerokości, głębokości i wysokości szaf i innych elementów kuchennych, pozwala na bardzo dużą swobodę aranżacyjną. Bardzo wytrzymałe, komfortowe szuflady, wyjątkowe rozwiązania regałów i szaf, zintegrowane koncepcje oświetleniowe i wyrafinowane wyposażenie wewnętrzne gwarantują ze swojej strony optymalne zagospodarowanie przestrzenne i doskonałą funkcjonalność. Indywidualne rozwiązania idą tu w parze z designem i funkcjonalnością, co powoduje, że kuchnia staje się miejscem niezapomnianych przeżyć zarówno kulinarnych, jak i estetycznych.

Dedykowany sprzęt AGD

Do naszych kuchni oferujemy najwyższej jakości sprzęt AGD firmy Fulgor-Milano http://www.fulgor-milano.com/pl/ oferujący pełną gamę produktów do gotowania, zmywania, chłodzenia, a także przechowywania żywności i wina oraz przygotowania aromatycznej, włoskiej kawy. Charakteryzują się one najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz współczesnym włoskim designem.

W ofercie posiadamy również innych producentów sprzętu AGD klasy premium m.in: Smeg, Miele, Franke, Siemens i Bosch.

Jesteśmy partnerem handlowym bezpośredniego importera sprzętu AGD – firmy http://dombianco.pl/
dlatego kupując u nas masz gwarancję najniższych cen i fachowej obsługi.

Uwaga Promocja!!!

Przy zakupie kompletu (4 sztuki) urządzeń kuchennych Fulgor-Milano, Villeroy&Boch lub Faber (okapy), jedno z nich otrzymasz za 1zł.

W celu otrzymania szczegółów oferty zapraszamy do naszego salonu.

bielsko kuchnie
Sztab technologów firmy Häcker ma jasno określony cel- zadowolenie użytkowników. Systematyczne poprawianie jakości, co roku nowe meble kuchenne, jeszcze bardziej funkcjonalne i niezawodne. Receptą na sukces jest rzetelne wykonanie, supertrwałe, wyposażone w zaskakująco sprytne rozwiązania meble w rozsądnej cenie. Firma Häcker pracuje na najwyższy standard i certyfikaty potwierdzające nienaganną jakość mebli.
Oficjalną stronę producenta Häcker:
https://www.haecker-kuechen.de/


Dla naszych klientów indywidualny projekt kuchni wykonany przez architekta gratis.

 

Zapraszamy do studia kuchni Häcker:
Bielsko-Biała, ul. Kustronia 52
tel. 780 170 309

Meble kuchenne Bielsko – niemieckie rozwiązania kuchenne

oraz wirtualnego spaceru po ekspozycji kuchni Häcker w Rödinghausen